Maciej Tyburczy

Od 2007 roku zwiększa zadowolenie klientów
i wydajność pracowników.
Usprawnia i automatyzuje procesy biznesowe.


W tym czasie przeszkolił ponad 800 osób i realizował projekty w ponad 15 firmach.
Główne umiejętności:
  • podnoszenie efektywności biznesu,
  • zwiększanie zadowolenia Klientów,
  • zwiększanie wydajności pracowników,
  • rozwiązywanie problemów procesowych (problem solving),
  • standaryzacja i automatyzacja procesów biznesowych,
  • projektowanie dashboardów KPI i wizualizacji,
  • zarządzanie projektami optymalizacyjnymi,
  • lean management - ciągłe doskonalenie,
  • change management & leadership,
  • kultura procesowa.

Rekomendacje

Igor Habrajski

Supply Chain Director w Onninen Polska

Maciej przeprowadził serię szkoleń w tematyce Lean (także Lean Game) oraz praktycznych warsztatów, z zakresu doskonalenia procesów, problem solving i codziennych odpraw. Systematyczne i skrupulatne podejście Maćka do tematyki w bardzo pozytywny sposób pomogło Zespołowi szybko i sprawnie zagłębić się w istotę poruszanych tematów i efektywnie przełożyć na codzienną pracę. W ramach warsztatów i szkoleń poruszyliśmy również tematykę zarządzania zmianą, pracy z ludźmi i rozwiązywaniu codziennych problemów natury ludzkiej, a wynikających ze stosowania nowego podejścia jakim jest doskonalenie codziennej pracy. Warsztaty były oparte o bieżące problemy operacyjne. Dzięki temu od razu rozpoczęliśmy projekty optymalizacyjne, które nadal samodzielnie kontynuujemy. Współpraca z Maćkiem pozwoliła rozpocząć przygodę i ciągle ulepszać podejście Lean w firmie. A przede wszystkim uruchomiła zmiany i rozwój pracowników w zakresie tej metodologii.

Magdalena Bogdan

Kierownik zespołu w Idea Bank S.A.

Maciej to znakomity nauczyciel i świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Swoim zaangażowaniem, niesamowitą wiedzą merytoryczną i praktyczną jak również indywidualnym podejściem do ucznia sprawił iż złapałam bakcyla i rozpoczęłam swoją przygodę z Lean. Jak zgłębiać tajemnice Lean to tylko z Maćkiem.

Artur Judzinski

Operations Director w SOR-DREW S.A.

Maciej to wysokiej klasy analityk i optymalizator procesów usługowych, sprzedażowych, administracyjnych i back-office. Wykonuje zaawansowane analizy procesów oraz korzysta z dużego doświadczenia w zakresie Lean Management, aby zaproponować najskuteczniejsze rozwiązania. Rekomenduję Macieja jako doświadczonego praktyka w zakresie usprawniania procesów. Walka z marnotrawstwem czasu, to jego pasja.

Marta Mazur

Analityk Biznesowo Systemowy

Szczerze polecam współpracę z Maciejem - w bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę na temat optymalizacji procesów, eliminacji marnotrawstw oraz zmniejszenia liczby defektów- a to tylko ułamek jego możliwości. Pokazuje różne punkty widzenia i ogrom możliwych rozwiązań. Swoją energią i pasją zaraża innych. Ze szkolenia prowadzonego przez Macieja wychodzi się z ogromnym bagażem wiedzy i zestawem narzędzi do dalszej pracy operacyjnej i menadżerskiej.

Mariusz Szymocha

Partner w LEAN PARTNER. Continuous Improvement Manager

I used to work arm by arm with Maciek at LEAN PARTNER. during this passionate time I got chance to see Maciek's professional attitude and performance. Despite the fact that we run projects from banking through the very heavy industry Maciek did find the way out to solve the riddle of process performance at the top level in business. I recommend Maciek as a solid Partner in the business!